HAKKIMIZDA

Hakkımızda
A+ A- 

HAKKIMIZDA

1972 yılında çelik konstrüksiyon ve demir doğrama imalatına başlayan firmamız 1984 yılından itibaren otamatik yemlik imalatı ile hayvancılık ekipmanları'da üretmeye başladı.İlerleyen yıllar içinde firmamız; değerli yetiştiricilerin istek ve önerileri doğrultusunda ürün çeşitlerini çoğaltmış olup 2006 yılından itibaren hayvancılıkla ilgili makina ve ekipman üretimine ağırlık vererek  siz değerli  yetiştiricilerin hizmetine sunmaya devam etmektedir.

Sektöründe emin adımlarla ilerleyen firmamız, kaliteli malzeme ve ekipman kullanımı, kaliteli hizmet anlayışı ve satış sonrası hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

HEDEFİMİZ
Uzman kadromuzla kalitenin, estetiğin, müşteri memnuniyetinin ve başarının sürekliliğidir.

VİZYONUMUZ 
Sektöründe lider firma olmanın bilincinde, kendinden emin adımlarla, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere taşımak.


MİSYONUMUZ
Sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet kalitesi ile sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak, bu sayede müşterilerinin güvenini kazanarak sorunsuz, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak.


DEĞERLERİMİZ
Saygın ve dürüst kimliğimizle müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi hizmeti vermek, karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşteriye verdiği sözü zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının bilincinde olmak.ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER